«Евіан» із Бертольйо у складі здолав «Тулузу»

Гра в Ансі на стадіоні «Парк де Спорт» зібрала 9,216 глядачів та завершилася вольовою перемогою «Евіана».

Гості першими повели в рахунку завдяки голу Орьє на 52-й хвилині. Однак підопічні Паскаля Дюпра спромоглися в підсумку вирвати перемогу. На 61-й хвилині Васс рахунок зрівняв, а на третій компенсованій хвилині Монгонгу реалізував пенальті, який заробив Сугу, й тим самим приніс своїй команді три очки.

Факундо Бертольйо вступив у гру на 65-й хвилині, замінивши Менса за рахунку 1:1. Рубен не міг узяти участі в матчі черезпошкодження, яке він отримав у поєдинку минулого туру, а Ескобара не було включено до заявки на гру.

Перемога підняла «Евіан» на 13-й рядок Ліги 1. В активі команди Дюпра 15 очок у 12- ти іграх.

Наступний свій матч «Евіан» проведе в Монако, де у п'ятницю, 8 листопада, на стадіоні «Луї ІІ», зіграє з одним із лідерів Ліги 1.