«Евіан» із Бертольйо у складі зіграв унічию з «Бордо»

Гра відбулася в Ансі на стадіоні «Парк де Спортс» та залучила на трибуни 9,846 глядачів. Підопічні Паскаля Дюпра відкрили рахунок на 25-й хвилині зусиллями Бериго. На 69-й хвилині гості зрівняли рахунок, забив Діабате. На тому команди й розійшлися – нічия 1:1.

У грі взяв участь один із орендованих «Евіаном» у київського «Динамо» гравців, Факундо Бертольйо. Він замінив Менса в перерві зустрічі й відзначився жовтою карткою на четвертій компенсованій хвилині. Андрес Ескобар усю гру залишався в запасі, а Марко Рубен до заявки на гру не потрапив через травму.

Після восьми зіграних матчів «Евіан» посідає 12-е місце в Лізі 1, маючи в своєму активі дев'ять очок. У наступному турі 5 жовтня команда зіграє в гостях із «Нантом».