Фінальний турнір. ДЮФЛУ. 3-й тур. U-16. «Динамо» - УФК «Карпати» 1:3

Третій матч «Динамо» U-16 фінального етапу закінчився поразкою. УФК «Карпати» вже на 6-й хвилині матчу відкрили рахунок, після виконання Іллею Квасницею стандарту. А на 25-й хвилині Андрій Дурдас подвоїв перевагу львівської команди.

Надихнувшись мотиваційними словами Юрія Дмитруліна в перерві, «біло-сині» на початку другого тайму відповіли «Карпатам» забитим м'ячем. Після подачі з кутового Станіславом Урсуловим, Максим Базілєєв переправив м'яч у ворота суперника на 52-й хвилині поєдинку. Однак довести рахунок до переможного киянами так і не вдалося. Фінальним акордом у матчі став третій гол «Карпат» на 74-й хвилині, який записав до свого активу Андрій Дурдас.

Таким чином, програвши всі три поєдинки фінального турніру, «Динамо» U-16 буде боротися з УФК «Дніпро» за передостаннє місце. Свій заключний матч динамівці зіграють у вівторок, 18 червня, о 10:00.

«ДИНАМО»: 1. Фастов, 15. Опанасенко, 4. Боль, 3. Пусь, 16. Базілєєв, 29. Хацкевич, 12. Баранюк, 30. Малиш (28. Король), 5. Скрипник, 11. Урсолов, 7. Попов

Запас: 35. Ігнатенко, 20. Єгоров, 17. Хрипчук

Голи: Квасниця (6 хв), Дурдас (25 хв), Базілєєв (52 хв), Дурдас (74 хв)