«Фіорентина» розписала результативну нічию з «Удинезе»

«Фіалки» гостювали в Удине, де на «Стадіо Комунале» за присутності 9,000 уболівальників зустрілися з «Удинезе».

Перший тайм залишився за господарями поля, які забили швидкий гол та втримали свою перевагу до перерви.

Однак на початку другого тайму вийшли вперед уже гості завдяки дублю Маріо Гомеса, який відзначився на 51-й та 53-й хвилинах, обидва рази з передач Ілічича.

Проте переможний рахунок флорентійцям втримати не вдалося – на 62-й хвилині Коне забив останній гол у грі – 2:2.

Цю гру команда Вінченцо Монтелли провела в такому складі: Нетто – Томович, Родригес, Басанта – Хоакін (Джилардіно, 85), Куртич, Бадель, Валеро (Фернандес, 61), Паскуаль – Ілічич (Салах, 69), Гомес.

За підсумками туру «Фіорентина» опустилася на одну сходинку в турнірній таблиці – на шосте місце. На одне очко команда Монтелли відстає від «Наполі», на два – від «Сампдорії» та на шість – від «Лаціо», яке посідає третє місце в зоні Ліги чемпіонів.

Наступний матч «Фіорентина» проведе 4 квітня, коли прийме на своєму полі «Сампдорію».

Потім 7 квітня «фіалки» приймуть «Ювентус», 12 квітня зіграють у гостях із «Наполі», а 16 квітня зустрінуться з «Динамо» в Києві.