ФК «Динамо» Київ і Фонд братів Суркіс спільно з МОЗ відбудують амбулаторію на Київщині

ФК «Динамо» Київ і Фонд братів Суркіс спільно з МОЗ відбудують амбулаторію на Київщині

ФК «Динамо» Київ і Благодійний фонд братів Суркіс підписали меморандум про партнерство та співпрацю з Міністерством охорони здоров'я України та Київською обласною військовою адміністрацією.

Першою ластівкою масштабної співпраці київського «Динамо» на обласному та державному рівнях стане відбудова амбулаторії в селі Гурівщина Бучанського району Київської області.

На початку березня, коли на території окупованої російськими військами Гурівщини точилися важкі бої, внаслідок танкових і мінометних обстрілів в амбулаторії виникла пожежа, яка призвела до повного вигоряння медичного закладу. За підсумками технічного обстеження споруди було зроблено експертний висновок, що будівля не підлягає реконструкції, натомість необхідне будівництво нового приміщення для продовження медичної практики та обслуговування пацієнтів.

Згідно з проектом, амбулаторія буде відбудована за міжнародними стандартами та оснащена сучасним обладнанням. Відновлення медичного закладу відбуватиметься коштом Футбольного клубу «Динамо» Київ і Благодійного фонду братів Суркіс.

Планується, що новозбудоване приміщення амбулаторії в селі Гурівщина відкриє свої двері для пацієнтів вже в листопаді цього року. Медичний заклад обслуговує понад 5 тисяч мешканців сусідніх населених пунктів - Гурівщина, Хмільна, Любимівка, Бузова, Буча.

Як відзначив після підписання меморандуму міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, він є палким уболівальником київського «Динамо» понад 25 років, тому йому особливо приємно, що улюблений футбольний клуб долучився до відбудови медичної інфраструктури країни.