У вівторок, 12 травня, в пресконференцзалі стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між ФК «Динамо» (Київ) і Третім армійським корпусом під гаслом «Ви вболіваєте за нас. Ми вболіваємо за вас».
Свої підписи під відповідним документом поставили голова штабного фонду Третього армійського корпусу «Підтримай Третю Штурмову» Олег Петренко, командир 3-го механізованого батальйону 60-ї ОМБр Третього армійського корпусу Андрій Балановський, генеральний директор «Динамо» Дмитро Бріф і півзахисник динамівської команди Андрій Ярмоленко.
«Раді підписанню Меморандуму про співпрацю з Третім армійським корпусом. Переконані, що зможемо реалізувати багато успішних спільних проєктів, і ця співпраця в цілому буде корисною для нашої держави.
ФК «Динамо» прагне принести задоволення нашим військовим. Ми всі маємо бути вдячними захисникам і захисницям, які віддають своє здоров’я та своє життя заради нашої незалежності, заради того, щоб в Україні настав справедливий мир.
Наша співпраця продовжуватиметься й після завершення війни. Будемо підтримувати чинних військових і ветеранів, а також їхні родини», – зазначив Дмитро Бріф.