ФК «Динамо» (Київ) та New Balance презентують нову форму сезону 2023/24

ФК «Динамо» (Київ) та New Balance презентують нову форму сезону 2023/24

ФК «Динамо» (Київ) та New Balance сьогодні представляють домашній та виїзний комплекти форми на сезон 2023/24.

Попри складні часи для нашої країни та українського футболу, шостий сезон поспіль New Balance виступає офіційним спортивним партнером ФК «Динамо» Київ, кожного сезону представляючи новий ексклюзивний дизайн ігрової форми клубу.

Впізнаванні в усьому світі біло-сині кольори домашньої форми ФК «Динамо» Київ, просякнуті історією, отримали нове втілення в домашній формі сезону 23/24. Вона відрізняється стильною асиметрією, яка простежується від футболки до шортів. На грудях ви знайдете клубний герб ФК «Динамо» Київ, що супроводжується реалістичним логотипом New Balance, прапором України та написом FCDK на звороті. Ромбоподібний візерунок спереду репрезентує клубний герб і символізує багату спадщину клубу.

Нова виїзна форма також залишається вірна кольорам клубу і має унікальний дизайн. Візерунок попереду являє собою кола, що виходять назовні від знакової емблеми ФК «Динамо» Київ. Перетинаючись, вони створюють динамічне відчуття з більшою глибиною та деталізацією. Також у формі є ефектна асиметрія: правий рукав має білу манжету, а шорти мають асиметричний вигляд спереду та ззаду завдяки білій манжеті в нижній частині. Ці зміни підкреслюють унікальність форми та стиль клубу.

Так само як і в домашній формі культовий клубний герб ФК «Динамо» Київ супроводжується на грудях логотипом New Balance з 3D ефектом, прапором України та надписом FCDK на звороті.