ФК «Динамо» оголошує про початок партнерства з корпорацією Bayer

ФК «Динамо» оголошує про початок партнерства з корпорацією Bayer

У вересні 2023 ФК «Динамо» та всесвітньо відома корпорація Bayer підписали договір про партнерство та взаємодію.

Bayer Україна входить у міжнародну групу компаній Bayer, що працює у сферах охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя.

Партнерство охоплює виступи «Динамо» на рівні української Прем'єр-ліги та діяльність дитячих футбольних шкіл «Динамо Kids».

Взаємодія буде підтримуватись відомими торговельними марками «Терафлекс» та «Супрадин».

«Ми вкрай раді розпочати нашу співпрацю з ФК «Динамо». Цей клуб відомий успішною історією, численними перемогами в Україні і за її межами та легендарними гравцями . Це партнерство відкриває для нас нові можливості та дозволить нашій компанії зробити вагомий внесок у розвиток спорту в країні та підтримку здоров’я українців», - сказав Хачатур Аброян, комерційний директор Підрозділу безрецептурних препаратів ТОВ «Байєр».

«Попри війну та важку ситуацію в країни, ФК «Динамо» продовжує розширювати список партнерів та спонсорів. Сьогодні ми представляємо ще одного партнера - корпорацію Bayer. Ми сподіваємось на плідну співпрацю з цією компанію світового рівня», - так прокоментував подію віцепрезидент «Динамо» з маркетингу Олексій Паламарчук.

* Реклама дієтичної добавки. Не є лікарським засобом

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер