Фонд братів Суркіс продовжує відновлення дитячого садка та амбулаторії у Київській області

Фонд братів Суркіс продовжує відновлення дитячого садка та амбулаторії у Київській області

Під час активних бойових дій на Київщині у березні 2022 року центр села Бишів, що в Фастівському районі, був знищений російським авіаударом. Великих втрат зазнала цивільна інфраструктура села, зокрема, дитячий садочок. До відновлення дошкільного навчального закладу та ремонтних робіт долучився ФК «Динамо» Київ і Фонд братів Суркіс. Після підготовчого етапу розпочалися активні роботи, щоб садок міг знову функціонувати.

- У нас є хороші новини: ми вже замінили металоплластикові конструкції – вікна та двері, а також розпочали заміну даху, який дуже постраждав під час ударів ворога, - поділилася директорка ЗДО «Каштан» Світлана Грибовська. -. Вже привезли металочерепицю, і працівники продовжують робити покрівлю. Це дуже важливо, адже раніше під час дощу у приміщені були мокрі стіни та підлога, тож ми боялися, щоб не з’явився грибок. А коли дах відремонтований, скрізь вже сухо.

Ми дуже вдячні за це, адже дуже багато діток хочуть відвідувати наш дитячий садок. Раніше у ньому виховувалися 110 дітей, вони вже приїхали з різних місць та хочуть повернутися до дитсадка, але попереду ще багато роботи усередині.

Я дуже вдячна Григорію та Ігорю Суркісам за їхні благодійні внески та добрі серця, за те, що вони виділили Бишівському дитячому садочку таку велику допомогу. Ми також просимо їх допомогти і у виконанні внутрішніх робіт – групових кімнат, де пошкоджені міжкімнатні двері, стіни і стелі. Нам також потрібне укриття, адже без нього ми не можемо приймати дітей.

Також унаслідок російської агресії в Україні були зруйновані та пошкоджені сотні закладів охорони здоров'я, значна частина яких не підлягає відновленню. Серед них - Гурівщинська медична амбулаторія, розташована в Бучанському районі Київської області, яка на початку березня була вщент знищена пожежею внаслідок ворожих обстрілів. На запит щодо відновлення амбулаторії відгукнувся ФК «Динамо» Київ і Фонд братів Суркіс. Виявилося, що приміщення амбулаторії не підлягає реконструкції, тому було прийнято рішення про будівництво нового медичного закладу. Після демонтажу старої будівлі амбулаторії територія була підготовлення для зведення фундаменту. З рахунок коштів ФК «Динамо» Київ і Фонд братів Суркіс підрядник планує завершити роботи та відкрити амбулаторію для відвідування вже в листопаді поточного року.