»Геліос» та «Динамо-2» розсудить Юрій Фощій

Нинішнього сезону він працював на 12-ти матчах першої ліги, у тому числі двох за участю «Динамо-2». У 12-му турі «біло-сині» поступилися вдома «Кримтеплиці» (0:2), а арбітр вилучив  відразу двох гравців уже на 14-й хвилині за фол останньої надії поле достроково залишив динамівець Рижук, а в компенсований до першого тайму час «червоне світло» за повторне попередження побачив перед собою «кримтепличник» Сворак. У переможному виїзному матчі 25-го туру проти ФК «Львів» (1:0) обійшлося без вилучень, а всі чотири попередження в матчі у пасиві господарів.

Асистентами Юрія Фощія будуть Сергій Ковальських (Сімферополь) та Заур Курбанов (Херсон).

Функції резервного арбітра виконає Володимир Бондар із Харкова. Інспектор ФФУ
Валерій Курганов, який представляє Олександрію (Кіровоградська область).

Нагадаємо, що матч «Геліос»
«Динамо-2» відбудеться у вівторок, 15-го травня, у Харкові на стадіоні «Геліос-Арена». Початок о 17:30.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати нашу команду у виїзному поєдинку.