«Генгам» рятується від вильоту із Кубка Франції в матчі з аматорами

Суперником «Генгама» була команда четвертого за рангом французького дивізіону (КФА, група B) – «Ізер».

«Генгам» вважався безумовним фаворитом цього матчу, проте несподівано на 62-й хвилині рахунок відкрили господарі поля, коли відзначився Ель-Хаірі. Рахунок 1:0 зберігався до четвертої компенсованої хвилини зустрічі, поки гру в овертайм не перевів Манданн, зрівнявши рахунок.

Вже у додатковий час «Генгам» схилив шальки терезів на свою користь, забивши ще два голи. На 96-й хвилині знову відзначився Манданн, а на 100-й третій гол забив П’є. Отже, 1:3 на користь «Генгаму», який, неабияк понервувавши своїх уболівальників, все ж проходить до чвертьфіналу.

Жослен Гурвеннек задіяв у цій грі наступних виконавців: Самасса, Леметр, Сорбон, Бака, Ангуа (Матіс, 72), Кербра, Санкаре, Жиресс (Марво, 77), Бовю, Ятабаре (П’є, 31), Манданн.

Перед першим матчем проти київського «Динамо», який відбудеться 19 лютого, «Генгам» проведе ще одну гру. 15 лютого в матчі чергового туру Ліги 1 команда Гурвеннека зіграє на виїзді з «Метцом».