«Генгам» у меншості переміг «Монако» в Лізі 1 та увійшов до десятки

У 24-му турі Ліги 1 «Генгам» приймав «Монако», яке входить до чільної п’ятірки першості.

Вже на 21-й хвилині зустрічі господарі поля залишилися в меншості, коли червону карточку отримав Діалло. Тим не менше «Генгам» здобув перемогу завдяки єдиному голу, який на 51-й хвилині забив Левек (на фото у боротьбі з Бербатовим).

У цій грі головний тренер «Генгама» Жослен Гурвеннек задіяв наступних виконавців: Лосль – Якобсен, Ангуа, Сорбон, Левек – П’є (Матіс, 78), Діалло, Санкаре, Жиресс (к) (Кербра, 46) – Манданн (Ятабаре, 70), Бовю.

Перемога дозволила «Генгаму» увійти до чільної десятки першості. У 24-х матчах команда здобула 10 перемог, 2 рази зіграла внічию та 12 разів поступилася (різниця м’ячів – 28:36).

До матчу проти київського «Динамо» наші суперники проведуть ще дві гри. 11 лютого у Кубку Франції «Генгам» зіграє у гостях з «Ізером», а 15 лютого проведе гостьовий поєдинок Ліги 1 проти «Меца».

Гра «Генгам» - «Динамо» (Київ) відбудеться 19 лютого.