«Генгам» завершив рік нічиєю

Команда Жослена Гурвеннека зустрілася на виїзді з «Тулузою» (були присутні 14,190 глядачів).

Гра завершилася внічию 1:1.

Гості повели в рахунку вже на 8-й хвилині зустрічі, коли відзначився Тібо Жиресс, проте господарі поля відігралися доволі швидко – на 26-й хвилині паритет відновив Думбія.

У цій грі склад «Генгама» виглядав таким чином: Лессль – Якобсен, Ангуа, Сорбон, Левек – Санкаре, Матис, Жирес, П'є (Дос Сантос, 83) – Бовю, Манданн (Кербра, 64).

У другому таймі «Тулуза» отримала чудову нагоду вирвати перемогу, проте Бен Йєддер не реалізував пенальті на 56-й хвилині.

У підсумку гра так і завершилася внічию – 1:1. Таким чином, для «Генгама» обірвалася серія з трьох поспіль перемог у Лізі 1, проте продовжилася серія без поразок – чотири гри.

Команда Гурвеннека піднялася на одну сходинку, випередивши «Лілль», який свій матч зіграє завтра, й посідає 12-те місце. «Генгам» – одна з двох найменш компромісних команд ліги (лише одна нічия, стільки ж у «Евіана»). У доробку бретанців також сім перемог та 11 поразок за різниці м’ячів 20:31.

Свій наступний матч «Генгам» проведе 4 січня, коли зіграє у Кубку Франції з командою «Дінан Леон».