«Генк» громить «Льєрс»

На стадіоні «Кристал Арена» за присутності 21,867 глядачів, підопічні Маріо Беєна розгромили «Льєрс» із рахунком 4:0.

Ще в першому таймі у ворота гостей влетіло три м'ячі. Їхніми авторами стали Чиманга на 26-й, Кумордзі на 33-й та Кулібалі на 45-й хвилинах. Примітно, що два голи з трьох на рахунку захисників. Після перерви гостей остаточно добив Схрайверс, який вийшов на заміну.

Склад «Генка» в цьому матчі виглядав так: Кетелеш – Нгонгка, Мбоджі, Кулібалі, Чиманга – Кумордзі, Горью, Буффель (Масіка, 61), Камю (Лімбомбе, 75) – де Кеулар (Схрайверс, 67), Фоссен.

Завдяки цій перемозі «Генк» зберіг за собою четверте місце в чемпіонаті Бельгії й може спокійно готуватися до четверга. Цього дня в рамках Ліги Європи команда Беєна прийме на «Генк-Арена» (таку назву носить стадіон «Генка» в офіційних протоколах матчів під егідою УЄФА) віденський «Рапід».