«Генк» не без зусиль переграв «Монс»

Незважаючи на діаметрально протилежні позиції в турнірній таблиці, на стадіоні «Шарль Тондро», що вміщує 12,000 глядачів, було дуже й дуже спекотно.

У першому таймі «Генк», який піднявся на другу позицію в чемпіонаті країни, відкрив рахунок – забив півзахисник гостей Жюльєн Горью. Інші ж голи було відкладено на другу половину зустрічі.

І дійсно, за перші 10 хвилин другого тайму «Генк» забив ще двічі – влучними ударами відзначилися капітан Йєлле Фоссен та Фаб'єн Камю. Тим не менш, незважаючи на серйозну перевагу в рахунку, гості ледь не розгубили її, пропустивши на 73-й та 75-й хвилині. Кінцівка зустрічі вийшла дуже напруженою, але «Генку» все ж вдалося зберегти переможний рахунок 3:2.

Після 14 турів чемпіонату Бельгії «Генк» розташувався на другій сходинці в турнірній таблиці, набравши 32 пункти. До лідера, яким зараз є льєзький «Стандард», лише одне очко.