«Генк» переграє «Брюгге» та виходить на друге місце

Команда Маріо Беєна провела поєдинок «за шість очок» проти прямого конкурента, «Брюгге», який посідав другу сходинку в турнірній таблиці.

Гра на домашньому стадіоні «Брюгге», «Ян Брейдель», зібрала 28,000 глядачів та завершилася з рахунком 0:2.

Гості забили по голу в кожному з таймів. За три хвилини до перерви рахунок відкрив найкращий бомбардир команди Фоссен. Другий м'яч було забито також наприкінці тайму – на 84-й хвилині успіх «Генка» закріпив Хайленд.

У цьому матчі Беєн задіяв наступних виконавців: Кетелеш – Нгонгка, Мбоджі, Кулібалі, Чиманга – Буффель, Хайленд, Горью (Кумордзі, 84), де Кеулар (Лімбомбе, 88), Камю – Фоссен (к) (Оджо, 78).

Після 12-ти турів «Генк» піднявся з четвертого місця на друге, окрім «Брюгге» обійшовши й «Зюлте-Варегем», який втратив очки. Від лідера чемпіонату Бельгії, команди «Стандард», суперника «Динамо» по ЛЄ відокремлюють три очки.

У наступному турі найближчої середи «Генк» прийме «Кортрейк», який посідає шосту сходинку.