Георгій Бущан та Микола Шапаренко повернулися до гри

У виїзному матчі 28-го туру вітчизняної Прем’єр-ліги проти «Колоса» (3:0) сталося знакове повернення двох футболістів «Динамо» після тривалої відсутності.

Воротар Георгій Бущан вийшов на поле у стартовому складі, зайнявши місце у воротах та відігравши «на нуль». Востаннє голкіпер зіграв у складі «біло-синіх» 30 листопада, коли «Динамо» перемогло «Металіст» (3:0), після чого переніс операцію й відновлювався після неї. Тепер на рахунку Георгія шість матчів та шість пропущених м’ячів у нинішньому сезоні.

А на 68-й хвилині на заміну вийшов Микола Шапаренко. Півзахисник отримав серйозну травму, розрив передньої хрестоподібної зв’язки колінного суглоба, в матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи проти «Фенербахче», переніс операцію на початку вересня минулого року й після проходив тривалий процес відновлення. Своє повернення Микола (три матчі в нинішньому сезоні УПЛ) відсвяткував результативним пасом на Назара Волошина на останніх хвилинах поєдинку в Ковалівці.