Гол Царенка і поразка від Данії: Україна U19 втратила шанси потрапити на Євро-2023

Юнацька збірна України провела свій другий матч в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023.

Після поразки від Люксембургу в стартовому матчі еліт-раунду українцям потрібно було брати три очки у грі з данцями.

На 31-й хвилині «синьо-жовті» відкрили рахунок у грі. Результативно спрацювала зв’язка двох динамівців, які вийшли у стартовому складі: з передачі Ігоря Горбача м’яч забив Антон Царенко.

Однак перед само перервою данці відігралися, а на початку другого тайму вийшли вперед, втримавши переможний для себе рахунок 2:1. Таким чином Україна втратила шанси потрапити до фінальної частини Євро-2023. 28 березня «синьо-жовті» проведуть заключний матч еліт-раунду проти приймаючої команди нашої групи – Іспанії.

Автор єдиного голу України у цій грі Царенко провів на полі 57 хвилин. Горбача, який до речі забив єдиний гол у матчі з Люксембургом, замінили трохи згодом – 66-й хвилині. Одночасно з тим на поле вийшов третій представник «Динамо» у збірній – Артем Бенедюк.