Гол Дуду виводить «Греміо» до фіналу Ліги Гаушу (+ відео)

Поєдинок на «Арені Греміо» у Порту-Алегрі зібрав 22,250 вболівальників, які стали свідками перемоги господарів поля із рахунком 2:1.

Відкрив рахунок у цьому матчі на 38-й хвилині орендований динамівець Дуду, який вийшов у стартовому складі, відіграв 78 хвилин, після чого був замінений на Мамуте. До речі, цей м’яч став уже третім для Дуду у цьому сезоні за «Греміо». З початку року бразилець провів вже 11 матчів (вісім у Лізі Гаушу і три у Кубку Лібертадорес).

На 48-й хвилині «триколірні» подвоїли свою перевагу завдяки голу Луана. Гості зуміли лише відіграти один м’яч, на 84-й хвилині його автором став Густаво Папа.

Команда Ендерсона Морейри здобула перемогу і тепер у фіналі турніру зустрінеться із принциповим суперником та діючим володарем титулу – «Інтернасьоналом» з Порту-Алегрі.

Перший матч відбудеться у неділю, 30 березня, на «Арені Греміо», а матч-відповідь – 13 квітня.