Гол Ескобара приносить «Далласу» перемогу над «Нью Інгленд» + ВІДЕО

Зустріч завершилась із рахунком 2:0 на користь «Далласа». Перший і, як виявилось, вирішальний м’яч забив динамівець Ескобар. Він відзначився на 29-й хвилині. Другий гол був забитий вже у компенсований час. На 91-й хвилин його забив Акінделе.

Ескобар залишався на полі до 87-ї хвилини, після чого був замінений на Мічела. Гол у ворота «Нью Інгленд» став для нього вже другим у сезоні. Загалом в цьому чемпіонаті МЛС він провів десять матчів, п’ять з яких – у стартовому складі.

Зігравши 20 матчів, «Даллас» займає третю сходинку західної конференції МЛС.

На цьому тижні «Даллас» провів  також міжнародний товариський матч, прийнявши англійську «Астон Віллу», яка готується до старту сезону в Прем’єр-лізі, і поступився із рахунком 0:2. Цю гру «Даллас» провів двома різними складами. Ескобар повністю відіграв перший.

Наступний матч чемпіонату МЛС команда Ескобара проведе 27 липня, коли зустрінеться у гостях із канадською командою «Ванкувер Вайткепс».