Гол Гусина приносить Україні нічию в Копенгагені

У суботу відбулись відбірні матчі Кубку світу-2006. Збірна України стартувала поєдинком у гостях з фаворитом групи - командою Данії. Поєдинок закінчився внічию 1:1, а єдиний гол українців на рахунку Андрія Гусина.

У складі збірної України у стартовому складі вийшли чотири представника "Динамо": голкіпер Олександр Шовковський (зіграв надійно, відбив кілька "мертвих" м’ячів), оборонець Андрій Несмачний, хавбеки Олег Гусєв (отримав попередження і був замінений на 75-й хвилині) та Андрій Гусин (забив гол та пішов з поля на 67-й хвилині).

Днем раніше молодіжна збірна України поступилася данцям 2:3. У матчі взяли участь п'ять представників "Динамо" - Андрій Прошин (замінений на 39-й хвилині), Олександр Алієв (90 хвилин), Артем Милевський (90 хвилин), Григорій Ярмаш (90 хвилин), Дмитро Воробей (90 хвилин).