Гол Кравця допоміг «Гранаді» уникнути поразки

У рамках 18-го туру його клуб приймав на власному полі сусіда по підвалинах турнірної таблиці – «Осасуну». Після першого тайму «Гранада» програвала з мінімальним рахунком, але на 69-й хвилині Кравець вдало зіграв на добиванні після удару партнера по команді та переправив м’яча до сітки воріт повз голкіпера, забивши свій п’ятий м’яч у нинішньому сезоні (найкращий показник у команді).

За шість хвилин Артем був замінений на Гастона Сильву, а поєдинок «Гранада» догравала вдев’ятьох – на 73-й хвилині було вилучено Агбо, а в компенсований час за друге попередження поле достроково залишив Понсе. Тим не менш, підопічні Лукаса Алькараса спромоглися довести матч до нічийного підсумку – 1:1.

Після цього матчу «Гранада», маючи 10 очок в активі, продовжує посідати передостаннє місце в турнірній таблиці, відстаючи від «рятівної» 17-ї сходинки на шість балів.