Гол+пас Андрія Ярмоленка допомогли Україні розгромити Косово!

Гра через політичні моменти між країнами проходила в сусідній Польщі на стадіоні імені Юзефа Пілсудського.

У першому таймі на 31-й хвилині м'яч після дальнього удару Артема Кравця, який належить нашому клубу, але грає зараз в Іспанії за «Гранаду», зачепивши захисника гостей Рахмані, влетів до сітки воріт.

У другій половині поєдинку, на 81-й хвилині, майстерно прийнявши футбольний снаряд у штрафному майданчику косоварів, Андрій Ярмоленко відразу спрямував його у ворота, забивши свій 28-й гол за «жовто-синіх»!

За шість хвилин він же вивів на ударну позицію Руслана Ротаня, який у фірмовому стилі прицільним ударом із середньої дистанції встановив остаточний підсумок зустрічі – 3:0. Зазначимо, що цей асист став для Ярмоленка 16-м в іграх за національну збірну країни.

Таким чином, Україна здобула першу перемогу після приходу до керівництва командою Андрія Шевченка й перервала свою тривалу безвиграшну серію.