Гол Сергія Рибалки цього разу «Слован» не врятував

Гра відбулася в місті Угерське- Градиште й зібрала на «Міському стадіоні ім. Мирослава Валенти» 4,076 глядачів.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою господарів поля.

Початок другої половини зустрічі став повністю провальним для команди Ярослава Шилгави, яка пропустила ще тричі. На 47-й та 57-й хвилині відзначився Дошек, а на 62-й Кербр довів рахунок до 4:0...

Обидва динамівці розпочали зустріч у стартовому складі «Слована». Калитвинцев поступився місцем на полі Деларджу на 59-й хвилині зустрічі, а Рибалка грав до фінального свистка. Саме Сергій забив перший гол «Слована» на 62-й хвилині. На 71-й хвилині Гушек зробив рахунок 4:2, проте все, чого вдалося досягти підопічним Шилгави в цій грі, – уникнути розгрому.

Таким чином, «Слован» залишається на четвертому місці Гамбринус ліги й готується до домашньої гри Ліги Європи проти іспанської «Севільї», яка відбудеться найближчого четверга.