Гольовий пас Цитаїшвілі допоміг Грузії здобути розгромну перемогу в Лізі націй

У четвер, 2 червня, у Тбілісі на стадіоні «Динамо» імені Бориса Пайчадзе пройшов матч першого туру Ліги націй у дивізіоні С між Грузією та Гібралтаром.

У стартовому складі господарів вийшов і динамівець Георгій Цитаїшвілі, який сезон-2021/2022 провів в оренді в одеському «Чорноморці» та польській «Віслі». Уже на 12-й хвилині півзахисник класною передачею вивів на ударну позицію Кварацхелію, і той відкрив рахунок у матчі.

Утім, дограти поєдинок до кінця Георгію не вдалося – на 40-й хвилині його замінили через пошкодження. А партнери після перерви довели рахунок до розгромного - 4:0. Цей матч став восьмим для футболіста у складі збірної Грузії, голів за національну команду Цитаїшвілі поки що не забивав.

Додамо, що свій наступний поєдинок підопічні ексфутболіста мюнхенської «Баварії» та збірної Франції Віллі Саньоля проведуть 5 червня, коли зіграють на виїзді з Болгарією.