Гольовий уїк-енд орендованих та колишніх динамівців

У першу чергу скажемо про захисника «Динамо» Айїли Юссуфа, який зараз захищає кольори клубу «Ордуспор».

У 22-му турі турецької Суперліги команда нігерійця приймала сусіда по турнірній таблиці
«Істанбул ББ». Логічно, що й матч між рівними командами завершився внічию 2:2.

Що стосується Юссуфа, то захисник провів на полі всі 90 хвилин. На 33-й хвилині, під час атаки своєї команди, Айїла увірвався до штрафного майданчика, відгукнувся на простріл з лівого флангу і з кількох метрів у падінні переправив сферу у ворота.

Також голом відзначився ще один екс-захисник «Динамо» Бетао (на фото), який нині виступає за французький «Евіан».

У 25-му турі французької Ліги 1 «Евіан» в гостях грав із «Лорьяном». На 83-й хвилині поєдинку, коли рахунок був 2:0 на користь господарів, подачу з кутового від Мілоша Нінковича точно замкнув капітан команди Бетао. Тим не менш, гол бразильця не врятував його команду від поразки
1:2. До речі, обидва екс-динамівця провели на полі всі 90 хвилин.

У німецькому «Шальке-04», як ми пам'ятаємо, також на правах оренди виступає динамівець Раффаель.

У грі 22 туру Бундесліги проти «Майнца» бразилець відзначився результативним пасом на 41-й хвилині на Мішеля Бастоса, який оформив у цій зустрічі «дубль». На 72-й хвилині Раффаель поступився місцем на полі Максиміліану Маєру.