Гольові рекорди Владислава Ваната та Віталія Буяльського

Гольові рекорди Владислава Ваната та Віталія Буяльського

У неділю, 4-го червня, виїзним поєдинком проти харківського «Металіста 1925» завершився черговий сезон в український Прем’єр-лізі для київського «Динамо». Він став особливим для двох гравців нашої команди – півзахисника Віталія Буяльського та нападника Владислава Ваната, яким вдалося встановити особисті рекорди результативності.

Зокрема, Віталій Буяльський вперше у своїй кар’єрі забив більше дев’яти м’ячів у чемпіонаті України протягом одного сезону, таким чином, встановивши особистий рекорд – 12 влучних «пострілів» у 27-ми матчах в УПЛ (Буяльський провів на полі 2342 хвилини ігрового часу). Крім того, в активі Віталія ще 4 результативні передачі.

Нагадаємо, Буяльський забивав по 9 м’ячів у сезонах 2019/2020 та 2021/2022. Усього на його рахунку 50 голів у внутрішньому чемпіонаті.

- Навіть не знаю, що саме призвело до покращення моєї результативності, - відзначив Віталій Буяльський після того, як забив свій 10-й м’яч. – Швидше за все, усе в комплексі – і готуватися почав правильніше, і грати став ближче до нападу, і везіння свою роль зіграло. Так виходить, що частіше перебуваю у штрафному майданчику, тож і моментів маю більше. Я не зациклююсь на кількості забитих м'ячів – уже багато разів про це говорив. Для мене головне – щоби перемагала команда. Пріоритет – це командні результати.