Гольовий трилер у Спліті без Мілевського, але за участі Вукоєвича (+ ВІДЕО)

У разі перемоги господарі могли наблизитися до своїх суперників-лідерів на відстань однієї перемоги.

18,000 фанів, присутніх на арені «Полюд», стали свідками справжнього футбольного трилера, в якому спочатку повністю домінували господарі, які відкрили рахунок уже на 8-й хвилині завдяки Сушичу та змогли його подвоїти на 49-й хвилині зустрічі після влучного удару Міліча.

Гості скоротили різницю до мінімуму на 71-й хвилині після того, як відзначився їхній найкращий бомбардир Чоп.

Розв'язка же безкомпромісного поєдинку (арбітр показав сім попереджень) настала вже в компенсований час. На його першій хвилині все той же Чоп зрівняв рахунок, а за три хвилини на останніх секундах матчу чілієць Енрикес, який вийшов на 59-й хвилині на заміну замість орендованого київського динамівця Огнєна Вукоєвича, приніс перемогу підопічним Зорана Мамича – 2:3!

Екс-динамівець Артем Мілевський участі у грі не брав.