Голи Ісаєнка та Цітаїшвілі вивели збірну України (U-19) в еліт-раунд Євро-2019

Програвши Норвегії в минулому матчі, Україна серйозно ускладнила собі вихід на чемпіонат Європи-2019, і щоб пробитися в еліт-раунд «жовто-синім» належало обігрувати Словаччину, при чому, бажано, з різницею в два і більше м'ячі.

З перших хвилин у складі збірної України (U-19) вийшли динамівці Євген Ісаєнко та Георгій Цітаїшвілі, при чому останній - з капітанською пов'язкою. І вже на першій хвилині наша збірна пропустила - точний удар на рахунку Гоно.

Незважаючи на стартовий шок, українці досить швидко прийшли в себе і взяли гру під свій контроль. На 11-й хвилині Ісаєнко відновив паритет на табло, а до перерви потрібний результат «жовто-синім» гарантували голи Сікана і Мудрика.

Активні спроби словаків відігратися і повернутися в боротьбу за путівку на Євро успіхом не увінчалися, а жирну крапку в матчі поставив Цітаїшвілі. Крім того, в кінці зустрічі на полі з'явився ще один динамівець - Владислав Супряга.

4:1 - збірна України виграє над важливий матч з потрібним результатом, здобуває три очки, виграє свою групу і з першого місця потрапляє в еліт-раунд Євро-2019. Вітаємо!

16.10.2018. Кваліфікаційний раунд Євро-2019 (U-19). Група 8

Словаччина (U-19) - Україна (U-19) - 1:4 (1:3);

Словаччина: Фотічек, Філіпяк, Пишоя, Суля, Войтко, Потома (Михалек, 77), Махара, Кметь, Гоно, Стрелець, Кадак;

Україна: Лтайф, Слива, Снурніцин, Муравський, Агапов, Мудрик (Супряга, 79), Горін, Бондаренко (Приходько, 62), Цітаїшвілі (к), Сікан (Лях, 90+1), Ісаєнко (Кащук, 80);

Голи: Гоно (1) - Ісаєнко (11), Сікан (35), Мудрик (45+2, з пенальті), Цітаїшвілі (70);

Попереджені: Махара (18), Філіпяк (61) - Горін (49), Сікан (55).