Горбач та Царенко зіграли за збірну України U19 в еліт-раунді Євро-2023

У середу, 22 березня, юнацька збірна України стартувала у вирішальному раунді кваліфікації ЧЄ-2023 (U19).

Суперником підопічних Сергія Нагорняка стала команда Люксембургу. Уже на 12-й хвилині «жовто-сині» вийшли вперед, коли свій дебютний гол у складі юнацької збірної забив форвард «Динамо» Ігор Горбач. Утім, уже за п'ять хвилин супернику вдалося зрівняти рахунок, а у другому таймі й узагалі вийти вперед. У підсумку, матч так і завершився перемогою представників карликової держави - 2:1.

Додамо, що, окрім Горбача, який провів повний матч, також у стартовому складі вийшов динамівець Антон Царенко та був замінений на 60-й хвилині. А от ще один представник нашого клубу Артем Бенедюк спостерігав за виступом партнерів із лави запасних.

В іншому матчі 1-го туру в групі 3 Іспанія та Данія зіграли внічию – 0:0. Свій наступний поєдинок збірна України U19 проведе 25 березня проти команди Данії. Нагадаємо, що до фінального турніру вийдуть лише переможці своїх груп.