«Говерла» з трьома динамівцями у складі поступилася команді Цурікова

«Говерла» на ужгородському стадіоні «Авангард» за присутності 1,500 глядачів приймала запорізький «Металург». Перемогу здобули гості. Єдиний гол у грі з пенальті забив вихованець київського «Динамо» Віталій Лисицький, який, до речі, перейшов до «Металурга» саме з «Говерли».

Нагадаємо, у весняній частині сезону за «Говерлу» на правах оренди гратимуть динамівці Мирослав Бонь, В'ячеслав Лухтанов, Сергій Люлька, Віталійс Ягодінскіс, Сергій Мякушко, Віталій Каверін та Дмитро Хльобас.

Кольори запорозького «Металурга», у свою чергу, захищатиме Андрій Цуріков.

У звітному матчі всі 90 хвилин відіграли Сергій Люлька та Сергій Мякушко. Дмитро Хльобас вийшов на поле на 64-й хвилині, замінивши Максима Шацьких. А Андрій Цуріков вийшов у стартовому складі «металургів» та був замінений на 72-й хвилині. Мирослав Бонь узяв участь у матчі дублюючих складів, який завершився з рахунком 1:4.

За підсумками 15-ти турів команди посідають сусідні місця в турнірній таблиці, «Металург» – 11-й, а «Говерла» – 12-та.

У наступному турі команда Цурікова прийматиме донецький «Металург», а «Говерла» зіграє в гостях із «Ворсклою».