«Греміо» з Дуду перемагає новачка Серії А

«Трикольорові» перемогли на «Арена Конда» з рахунком 1:2. Дубль оформив капітан «Греміо» Баркос, який відзначився на 31-й та 65-й хвилинах. Другий гол він забив із передачі орендованого динамівця Дуду. Господарі поля відповіли м’ячем престижу, який на 92-й хвилині забив Т'ягу.

Дуду (на фото в матчі Кубка Лібертадорес проти «Сан-Лоренцо») вийшов у стартовому складі «Греміо» та був замінений на Зе Роберто на 78-й хвилині. Окрім гольової передачі, він відзначився попередженням на 46-й хвилині. Цей матч став для динамівського бразильця третім (усі у стартовому складі) в сезоні Серії А.

Нагадаємо, з початку року Дуду зіграв також у 10-ти матчах чемпіонату Гаушу (сім у стартовому складі, три голи), а також у сімох матчах Кубка Лібертадорес (п’ять у стартовому складі, два голи).

Після чотирьох турів «Греміо» розташувався на сьомому місці Серії А. У наступному турі 18 травня «Греміо» прийматиме «Флуміненсе».