Григорій Суркіс привітав Михайла Фоменка з ювілеєм

Григорій Суркіс привітав Михайла Фоменка з ювілеєм

Сьогодні виповнюється 75 років видатному ліберо київського «Динамо» 70-х років, триразовому чемпіону та дворазовому володарю Кубка СРСР, володарю Кубка кубків і Суперкубку УЄФА 1975 року у складі киян, а пізніше – тренеру «Динамо» Михайлу Фоменку. Ювіляра привітав Почесний член УЄФА Григорій Суркіс.

Михайлу ФОМЕНКУ – 75!

Дорогий Михайле Івановичу!

Приєднуюся до всіх найщиріших вітань із Вашим славним ювілеєм.

Віддаю шану одному з найяскравіших майстрів київського та українського футболу, зразковому захиснику неперевершеного динамівського ансамблю 1970-х, а згодом чудовому тренеру, що виборов для нашої країни путівку на ЄВРО-2016.

Ваші трофеї, нагороди та вольові життєві здобутки говорять самі за себе, але чи не більш промовистою є беззаперечна, щира любов до Вас мільйонів уболівальників. Вочевидь, оця незгасна повага трибун – найдорожча нагорода, поруч із золотом і кришталем завойованих Вами найпрестижніших кубків.

Не менший захват викликає і Ваша послідовна громадянська позиція у надскладний період воєнної агресії Росії проти нашої Батьківщини, що триває вже багато років. Тож найперше зичу Вам, шановний ювіляре, якнайскорішої Перемоги України у цій жорстокій війні.
А за тим – миру, злагоди, здоров’я, достатку й Божої ласки!

Із сердечною повагою,
Григорій СУРКІС

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер