Григорій Суркіс привітав Миколу Павлова з 70-річчям

Григорій Суркіс привітав Миколу Павлова з 70-річчям

20 червня відомому українському тренеру Миколі Павлову виповнилося 70 років. Ювіляра привітав почесний член УЄФА Григорій Суркіс:

Шановний Миколо Петровичу!

Від щирого серця вітаю Вас із поважним 70-річним ювілеєм!

Приєдную свої побажання до всіх здравиць на адресу людини слова і діла, одного з найавторитетніших та найдосвідченіших футбольних фахівців нашої країни, тренера, який левову частку свого життя віддав служінню Її Величності Грі.

Із Вашим ім'ям, із Вашою шляхетною діяльністю пов'язані по-справжньому гучні успіхи українського футболу – як в радянські часи, коли всупереч прогнозам скептиків Ви виборювали національне «золото» у складі «Дніпра», так і в часи Незалежності, коли завдяки тренерському і менеджерському хисту Ви підкорювали нові висоти з цілою низкою вітчизняних клубів.

І як не згадати, що саме виховані Вами в «Дніпрі» молоді зірочки – Юрій Максимов, Сергій Коновалов, Дмитро Михайленко, Євген Похлєбаєв, Сергій Беженар – склали основу і київського «Динамо», яке диктувало моду на наших теренах на стику тисячоліть, і національної дружини.

Власне, зібрані Вами команди завжди давали результат, а Ваші численні учні досі допомагають творити історію збірній України. Найсвіжіший приклад – Микола Шапаренко, якому саме Ви відкрили шлях у великий футбол, і який нині відстоює честь країни на Євро-2024.

Ваші звитяги, трофеї та вольові життєві здобутки говорять самі за себе, але ще більш промовистою є щира любов до Вас наших уболівальників. Ця незгасна повага трибун – ще одна завойована Вами безцінна нагорода.

Неперевершений Майстер своєї справи і людина широкої душі, новатор і мудрець, Ви завжди були і залишаєтеся для нашої футбольної родини справжнім гуру. А ще – вірним зберігачем українських футбольних традицій, зразком не тільки у професійному плані, а й у плані людяності, скромності, щирості, розуму, почуття гумору та ще багатьох якостей, які роблять Вас справді унікальним героєм сучасності.

Шановний Миколо Петровичу, бажаю Вам міцного здоров’я, терпіння та наснаги! Нехай негоди оминають Ваш дім і родину. Щастя Вам і благополуччя!

І, звісно, жаданої Перемоги всій нашій Батьківщині!

З повагою,

Григорій СУРКІС

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер