Григорій Суркіс привітав Олега Кузнєцова з ювілеєм

Григорій Суркіс привітав Олега Кузнєцова з ювілеєм

Сьогодні виповнюється 60 років футболісту «Динамо» 1980-х, триразовому чемпіону СРСР, володарю Кубка Кубків-1986 Олегу Кузнєцову. Ювіляра привітав почесний член УЄФА Григорій Суркіс.

Дорогий Олеже Володимировичу!

Мої найщиріші вітання з нагоди ювілею блискучого майстра, чия гра збагатила традиції та призову вітрину київського й усього українського футболу.

Згадуючи тих вихованців Валерія Лобановського, чиї прізвища уособлювали поняття «надійність», «професіоналізм», «універсальність», уболівальники, преса та фахівці неодмінно ставлять Вас на перші позиції.

Мужній стоппер, здатний закрити найнебезпечнішого бомбардира команди-суперниці, Ви подеколи й собі не відмовляли в задоволенні підтримати результативну атаку. Гра в повітрі справедливо вважалася одним із козирів Олега Кузнецова, а гарматні «постріли» практично з будь-якої відстані справляли жах на чужих воротарів.

Справжній патріот рідного динамівського клубу та України, Ви залишили по собі згадку не лише в золоті медалей і кришталі кубків, але найперше – в серцях прихильників футболу.

З часом Ви обрали шляхетний тренерський фах, аби ділитися безцінним досвідом із юними спадкоємцями. Й на цій ниві прізвище Кузнецова стало синонімом знаку якості. Ваш внесок – і в найгучнішому успіху національної команди на світових першостях, і у звитягах молодіжних і юнацьких збірних України.

Здоров’я Вам і щастя, дорогий ювіляре, наснаги й натхнення, мирного – якнайскоріше – неба і плідної творчої праці задля нових успіхів вітчизняного футболу!

Із глибокою повагою, Григорій Суркіс

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер