Григорій Суркіс привітав Олександра Іщенка з ювілеєм

Григорій Суркіс привітав Олександра Іщенка з ювілеєм

Сьогодні святкує свій день народження Олександр Олексійович Іщенко, директор ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського! Із 70-річчям ювіляра привітав почесний член УЄФА Григорій Суркіс.

Шановний Олександре Олексійовичу!

Від щирого серця вітаю Вас із золотим ювілеєм, віддаючи належне людині, яка багато років стоїть біля витоків майстерності завтрашніх динамівських зірочок.

Ваш творчий шлях професіонала до нутра кісток – практика та теоретика, вдумливого та прогресивного майстра-педагога – завжди служив розвитку вітчизняного футболу, удосконаленню системи підготовки наших гравців та тренерів, підвищенню якості гри українських команд.

За роки активної кар’єри Вам довелося попрацювати з представниками різних шкіл та напрямків. Утішно, що досвід, накопичений у горнилі цих випробувань, виявився затребуваним сповна.

Вкладаючи ці знання, а також сили та душевне тепло у процес підготовки юних гравців, прищеплюючи їм найкращі якості справжніх лицарів шкіряного м’яча, Ви виховуєте в них гідних продовжувачів славетних традицій київської школи футболу.

Бажаю, щоб це благородне ремесло приносило Вам радість та задоволення, щоб натхнення не залишало Вас, щоб Ваші вихованці здобували нові й нові перемоги та титули під прапорами «Динамо» та збірних України.

Здоров’я та удачі Вам, дорогий ювіляре, щастя та благоденства Вашим рідним та близьким! Нехай виповняться всі Ваші найпотаємніші мрії. Перемоги та Миру!

З повагою,

Григорій Суркіс

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер