Григорій Суркіс привітав Олексія Михайличенка з 55-річчям

Дорогий Олексію Олександровичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 55-річного ювілею! Від щирого серця вітаю людину, яка як і раніше залишається кумиром для мільйонів футбольних уболівальників.

Вам по-справжньому є чим пишатися! Перемоги в чемпіонатах СРСР, Італії та Шотландії, численні кубкові тріумфи, завоювання Кубка володарів кубків, олімпійського золота і срібла першості Європи - про таку кар'єру футболіста багато хто може тільки мріяти.

Ви за короткий час зуміли стати одним із найуспішніших тренерів у сучасній історії нашого футболу, вигравши з київським «Динамо» чемпіонат і Кубок України, завоювавши з молодіжною збірною срібло Євро-2006 і попрацювавши з національною командою.

Хочу побажати, щоб Ваші головні перемоги - в футболі і в житті - були ще попереду. Нехай то невичерпне прагнення до самовдосконалення, яке свого часу допомогло Вам досягти рівня одного з найкращих гравців світу, тепер веде Вас до нових вершин.

Щастя, здоров'я, благополуччя, миру і удачі - Вам і Вашій родині!