Ігор Костюк: «Це була одна з найкращих наших ігор»

Ігор Костюк: «Це була одна з найкращих наших ігор»

Наставник «Динамо» U19 Ігор Костюк прокоментував домашній поєдинок своїх підопічних проти «Олександрії», у якому наша команда здобула перемогу з рахунком 2:1:

- Це була одна з найкращих ігор, які ми зіграли за цей час - за змістом, за самовіддачею, за малюнком гри. Ще в першому таймі ми мали забивати більше голів та спокійно перемагати.

– Реалізація моментів вас не задовольнила?

– Так, як я вже сказав, ми забили один гол, мали багато моментів, які мали реалізовувати. Добре, агресивно грали у завершальній стадії, але трішки не вистачило якості, щоб забити ще кілька м’ячів.

– У другому таймі пристрасті загострилися: було багато жовтих карток, лікарі виходили на поле. Це результат емоцій?

– Так, ми розмовляли з гравцями, казали їм, що без емоцій у футбол не грають. Повинен бути емоційний фон, коли вони виходять на матч, в очах мають бути іскри. У жодному разі не можна програвати свою боротьбу, свої дуелі, свої єдиноборства. Це сьогодні зіграло свою роль. Ви бачили, як ми забивали другий м’яч: втратили його, одразу вступили у боротьбу, підібрали та забили вдруге. Це саме той настрій, який втілився у гол.

– Наступний ваш матч уже в четвер, а не на вихідних. Чи зазнає змін підготовка у зв’язку із цим?

– Трохи поміняємо звичний тижневий цикл, трішки змінимо підготовку. Буде більше відновлення, щоб до матчу хлопці підійшли у хорошому фізичному стані. Розберемо суперника, те, як вони грають, будемо будувати свою тактику на гру з «Поліссям».

– Чому Герич не потрапив до заявки?

– Герич ще травмований, він відновлюється. У понеділок поїде на обстеження і якщо результати будуть нормальними, то повернеться до тренувань.

– Як проходить відновлення Білого?

– У плановому режимі. Два місяці пройшло після його травми, вже потрохи працює з реабілітологами у залі, з ним працює тренер з фізпідготовки. Потрохи буде переходити на бігову роботу.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер