Ігор Костюк: «Ми на правильному шляху»

Ігор Костюк: «Ми на правильному шляху»

Старший тренер «Динамо» U19 прокоментував чемпіонський матч своєї команди проти «Руха», після якого «біло-сині» завоювали золоті нагороди юнацької першості. 

- Ігоре Володимировичу, поділіться чемпіонськими емоціями після розгромної перемоги на виїзді над минулорічними чемпіонами U19. Що було в роздягальні після гри, що у вас зараз всередині? 

- Всередині спокій, тому що ми впевнено перемогли і здобули чемпіонство в очній зустрічі з «Шахтарем». Це був наш основний конкурент у цьому сезоні, ми обіграли його в обох матчах і завдяки цьому здобули чемпіонський трофей. 

- «Динамо» не могло здобути чемпіонство вже декілька років…

- Так, два сезони чемпіоном був «Рух» в силу об’єктивних причин – у них була добра команда. На жаль, ми не дограли перший із цих сезонів, коли ми були у хорошій формі, але війна не дала нам дограти чемпіонат. У минулому сезоні «Рух» був сильніше, треба це визнати, ми втрачали багато очок. У цьому сезоні ми теж втрачали, і «Шахтар» втрачав. Але в очній зустрічі ми їх перемогли і завдяки цьому стали чемпіонами.

- Якщо оцінити повністю сезон – чи вдавалось вам усе, що ви задумували? 

- Команда прогресувала, група гравців 2006 року доєдналася у цьому сезоні. Також до нас приєдналися гравці 2007 року народження. Ми бачимо прогрес гравців. Вони прогресують як колектив, як команда. Наших гравців уже долучають і до першого складу – і до тренувань, і на зборах багато з них беруть участь у матчах. Цей прогрес, який ми розвиваємо у гравців, прокладає їм шлях у майбутнє. 16-17 років – це той вік, де вже потрібен результат. Якщо до 15-16 років потрібно тренувати якості, то в 16-17 років це вже гравці, які працюють на результат, борються за результат, отримують емоції від переможних матчів. Завдяки цьому вони і прогресують.