Ігор Костюк: «Ми не грали швидко, тому забили лише один м’яч»

Ігор Костюк: «Ми не грали швидко, тому забили лише один м’яч»

Наставник «Динамо» U19 Ігор Костюк прокоментував домашній матч зі столичною «Оболонню», у якому його підопічні перемогли з рахунком 1:0, та підбив короткі підсумки першої половини сезону:

- У нас були великі кадрові проблеми, тому сьогодні грав напівекспериментальний склад. Добре що забили м’яч, але якість гри і, особливо контроль м’яча, робота з м’ячем, єдиноборства, боротьба, підбирання залишали бажати кращого.

- Тобто зміни у стартовому складі – це вимушені заходи, а не результат ротації?

- Багато гравців пропускали цей матч через перебір жовтих карток, а інші – травмовані.

– Окрім дискваліфікованих сьогодні були відсутні Гусєв та Герич. Що з ними?

– Герич ще травмований, а Гусєв захворів після гри з «Минаєм». Ви знаєте, що ми дві години сиділи в роздягальні під час повітряної тривоги, було холодно, й кілька наших гравців захворіли, в тому числі й Гусєв.

- Ви активно почали гру і забили, але потім гра заспокоїлася. Це було заплановано?

– Ви бачили, що сьогодні Янчишин та Лобко трохи не встигали виконувати пресинг, який ми традиційно виконуємо. В середині поля не вистачало Осипенка, не на своїй звичній позиції грав Саленко. Трішки конструктив ламався, трішки гравці не допрацьовували і не розуміли, які функції потрібно виконувати. Не дуже швидко перелаштовувалося, тому у суперника з’являлися вільні зони між лініями. Захисники дуже низько грали, робили крок уперед і через це виникали проблеми.

– Сьогодні ви грали в манежі. Чи важко було переходити з натурального поля на штучне?

– Швидкість пересування м’яча, звісно, стає повільнішою. Важко домінувати та створювати моменти, тому що суперник встигає перебудовуватися і закривати вільні зони. Ми сьогодні не грали швидко, тому й такий результат – забили лише один м’яч, та й якість гри залишає бажати кращого.

– Це був завершальний матч першої половини сезону. Чи можете підбити короткі підсумки, наскільки задоволені виступом команди?

– Традиційно протягом перших пів року ми створюємо колектив. За цей час було втрачено багато очок, не було стабільності в складі й грі нашої команди, тому, власне, й втрачали залікові пункти. Але в іграх з принциповими суперниками, які перебувають у верхній частині турнірної таблиці, ми показували високу якість гри, і настрій був хороший. Хочемо, щоб на кожну гру команда виходила з таким настроєм і показувала таку якість.

– Чи вже відомі плани на зимову перерву? Коли відпустка та збори?

– Зараз йдемо у відпустку, а зберемося знову в січні. Планово почнемо медогляд, і потім будемо працювати тут в, манежі. А далі подивимося, яка ситуація зі зборами, чи будемо летіти.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер