Ігор Костюк: «Перший забитий м’яч додав упевненості»

Ігор Костюк: «Перший забитий м’яч додав упевненості»

Старший тренер «Динамо» U19 Ігор Костюк у коментарі клубним ЗМІ прокоментував перемогу над «Вересом» (4:0) у рамках 29-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд.

- Просили хлопців, щоб вони грали швидше, але до забитого м’яча нам не вдавалося задіювати фланги. А до першого гола, як ви бачили, призвела саме подача з флангу. Цей забитий м’яч додав упевненості, і в другому таймі вдалося збільшити рахунок та довести матч до логічної перемоги. Ми володіли перевагою протягом усього матчу, тож результат закономірний.

- Сьогодні було багато замін. Хотіли надати можливість пограти всім хлопцям?

- Так. До того ж Царенко, Яцик та Малиш разом із першою командою їдуть до Рівного, і в таких іграх, коли є можливість давати ігрову практику футболістам, користуємося нею.

- У Маткевича часто бувають такі удари зі штрафних на тренуваннях?

- Ви бачили, що в першому таймі в нас було багато штрафних ударів, але не могли поцілити в рамку. Андрій є штатним виконавцем стандартних положень, тих же кутових, і я радий, що сьогодні він забив зі штрафного.

- Чи здивував вас бомбардирський хист Філатова, який забив гол, а потім міг і дубль оформити?

- А чому ні? Він перехопив м’яч, підключився до атаки – і за темпом зробив усе вірно. Ми знаємо багато прикладів, коли після перехоплення м’яча команда вибігає в атаку, і якщо захисник добре розташовується і по темпу встигає за атакою, то чому він не може її завершити точним ударом.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер