Ігор Костюк про поразку від «Колоса» U19

Ігор Костюк про поразку від «Колоса» U19

Старший тренер «Динамо» U19 Ігор Костюк поділився враженнями від поєдинку з юнацькою командою «Колосу», що завершився домашньою поразкою для «біло-синіх» – 2:3.

- Сьогодні на полі була чоловіча боротьба, і на перших хвилинах ми її, на жаль, програвали. Пропустили м’яч, надалі володіли перевагою, забили у відповідь. У другому таймі також володіли перевагою, але свої моменти не реалізували, на відміну від суперника.

- Чи були серйозні помилки в обороні?

- Коли пропускаємо, завжди є питання, як ми розташовуємося у штрафному майданчику, як контролюємо гравців. Недостатня концентрація у штрафному майданчику призвела до пропущених м’ячів.

- Пономаренко сьогодні забив гол, але у другому таймі ви його замінили. Можливо, Матвія не вистачало, аби реалізувати моменти наприкінці зустрічі?

- Тут не в цьому справа, а в нашій організації гри, як ми реалізовуємо свої моменти, як готуємося до втрати м’яча. Ось ці складові не дозволили нам перемогти сьогодні.

- «Динамо» вело в рахунку. Що далі пішло не так?

- Як я вже сказав, недостатня концентрація у своєму штрафному майданчику, не розібрали гравців, і пропустили м’ячі.

- А не було такого, що зарано повірили в перемогу?

- Та ні, у жодному разі. Як ви бачили, в епізоді, коли ми пропускали перший м’яч, суперник дуже агресивно грав у нашому майданчику, і в підсумку реалізував свої моменти.

- Матч наступного туру буде ключовим. Поразка у цьому матчі стане додатковим каталізатором перед протистоянням із «Шахтарем»?

- У будь-якому, в нас іще три тури. Наступна гра з «Шахтарем». Не можна сказати, що це буде матч за перше місце, оскільки після цього ще два тури, але це буде момент істини, який дасть відповідь на питання, хто кращий – ми чи «гірники».

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер