Ігор Костюк: «Спрацювали моменти, які ми відпрацьовували на тренуваннях, та обрана нами тактична схема»

Ігор Костюк: «Спрацювали моменти, які ми відпрацьовували на тренуваннях, та обрана нами тактична схема»

Коментар старшого тренера "Динамо" U19 Ігоря Костюка після перемоги динамівців над "Зорею" (6:1) в 3-му турі чемпіонату України серед юнацьких команд. 

- Вітаємо з перемогою! Результат більш ніж переконливий, чи можна сказати, що команді на полі все вдалося?

- Рахунок говорить сам за себе. Ми розуміли, що гратимемо, скажімо так, із нашим основним резервом, і молодші хлопці хотіли себе проявити. Тому була принципова гра. Ми бачили, що вони створювали моменти, багато комбінували, було багато боротьби. В принципі, ті моменти, які ми відпрацьовували на тренуваннях, та тактична схема, яку ми вибрали, - вони спрацювали і ми досягли результату.

- Три гравці з першої команди для посилення - це разова акція чи ви й надалі залучатимете їх?

- Ці гравці тренуються з першою командою, але мають недостатньо ігрової практики. Тому їм потрібно грати, і тренери першої команди дають цю ігрову практику, щоб вони були в тонусі та в будь-який момент могли посилити основний склад.

- Із чим була пов'язана заміна атакувального хавбека Маткевича на захисника Гусєва?

- Гусєв агресивно грає на атаку, і ми трохи підсилили ним гру, щоб додати швидкості. Кремчаніна перевели на лівий фланг, тому що там команда суперника мала проблеми. Це додало нам швидкості та фланги запрацювали інакше.

- "Динамо" заявило на сезон Самбу Діалло. Можете прояснити ситуацію, чи розраховують на нього в клубі та, зокрема, у команді U19?

- Самба – це не гравець U19. Це рішення тренерського штабу першої команди. Я вважаю, що це гравець, який може додати яскравості, швидкості та креативу в атаці.

- Ви сказали, що грали сьогодні проти свого найближчого резерву. Хтось із футболістів "Зорі" сьогодні сподобався?

- Я нікого не виділятиму, але не приховую, що мені дуже подобається ця команда. Там є гравці, які в найближчому майбутньому конкуруватимуть і за сприятливих обставин прийдуть до нашої команди. Загалом "Зоря" грає, тренер їм пропонує той футбол, який проповідуємо ми. Ми граємо практично за однаковою схемою, з якою знайомі всі футболісти. Команда симпатична, думаю, що ще кілька турів – вони змужнішають та забиратимуть очки у наших конкурентів.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер