Ігор Костюк: «Віддали боржок «Руху» за минулий чемпіонат»

Ігор Костюк: «Віддали боржок «Руху» за минулий чемпіонат»

Наставник «Динамо» U19 Ігор Костюк прокоментував домашній матч своїх підопічних проти львівського «Руху», у якому кияни перемогли з рахунком 2:0:

- В першу чергу, перед нами стояло завдання відновити сімох наших гравців, які повернулися з розташування збірної. У нас було усього два дні, щоб привести їх у належні кондиції. Ви бачили, що сьогодні вони усе витримали, зіграли по два тайми, та й загалом, наша команда переграла суперника тактично й фізично, особливо у другому таймі, та забила свої м’ячі.

Щодо повітряної тривоги, скажу, що у другому таймі вже все йшло до того, аби ми забили м’яч. Сирена з одногу боку, трохи завадила цьому налаштуванню, а з іншого - допомогла нам розказати хлопцям ще більше тактичних моментів, щоб втілити їх у грі. Користуючись з цього ми й змогли забити ці два м’ячі.

- Зустрічалися друга та третя команда турнірної таблиці, чи відчувалася особлива принциповість та непоступливість поєдинку?

- У складі «Руху» є один збірник, а у нас – сім. Ми говоримо про команду, яка минулого сезону стала чемпіоном, мабуть, з цього приводу є питання. Ми віддали боржок за минулий чемпіонат, у якому «Рух» переміг, яким би способом він цього не досяг. Але у них, дійсно, хороша команда, порівняно з минулим сезоном, покоління трохи змінилося, і сьогодні ми виявилися сильнішими, що і підтвердили гра та результат.

- Сьогодні Янчишин діяв на не зовсім звичній позиції – на фланзі, але це не завадило йому відзначитися. Чи задоволені тим, як він впорався?

- Так, Янчишин сьогодні виконав великий обсяг роботи, був корисним у всіх фазах – і в обороні, і в атаці. Тож нагородою йому за це став забитий м’яч. Ми використовуємо Назара як у центрі, так і зліва, тому не сказав би, що у нього була незвична позиція.

- З яких причин у заявці на гру не було Маткевича та Кремчаніна?

- Маткевич відновлюється і потроху вже буде тренуватися з нами у загальній групі. А Кремчанін напередодні захворів. Вчора на передматчевому тренуванні він вилетів з нашої обойми.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер