Ігор Костюк: «Виграли матч на емоціях, на тому заряді, який дали в перерві хлопцям»

Ігор Костюк: «Виграли матч на емоціях, на тому заряді, який дали в перерві хлопцям»

Старший тренер «Динамо» U19 прокоментував вольову перемогу своїх підопічних у Полтаві. Нагадаємо, «Динамо» поступалося «Ворсклі» 0:3 після першого тайму, проте перемогло з рахунком 4:3.

- Чи залишаються у вас взагалі якісь емоції після такого матчу?

- Звісно, що залишаються. Хоча з нами ніколи такого не траплялося. Добре, що в перерві перебудувалися, трохи змінили схему і забили свої м’ячі. Виграли матч на емоціях, на тому заряді, який дали в перерві хлопцям.

- Що було з командою в першому таймі? Чи це так добре грала «Ворскла»?

- «Ворскла» - хороша команда, ми попереджали про їх схему гри. В перерві розмовляли з гравцями, вони скаржились, що ноги дуже підсіли. На цьому штучному полі багато резинової стружки. Поки розбігалися, вже три пропустили. Але це буде для нас наукою. Добре, що на другий тайм вийшли на таких емоціях і довели, що «Динамо» є «Динамо» і що ми боремося за перше місце.

- Тренери дитячо-юнацьких команд говорять, що іноді не так важливо не те, як команда грає, а як вона реагує на труднощі. Сьогодні ви побачили ту реакцію, до якої треба прагнути?

- Звісно. Ще раз наголошую на тому, що в перерві ми перебудувалися, змінили схему, і це призвело до перемоги. Важливо, як гравці виконують ті настанови, які ми даємо. Другий тайм – це яскравий приклад того, як команда перебудувалася і виконала те, про що домовлялися.

- Другий матч поспіль забиває Зоренко. Як тепер обиратимете основного форварда між ним та Горбачем, який відбував дискваліфікацію?

- Хто краще буде готуватися, хто краще проявлятиме себе під час тренувань, той гратиме. До того ж зараз у нас дуже щільний графік, тому нам потрібні гравці, які можуть підсилювати гру, виходячи на заміни.

- Неучасть у цьому матчі це свого роду санкція для гравця за вилучення?

- Він сам себе покарав тим, що пропускає матчі. Адже для гравців важливо постійно мати ігрову практику. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер