Ігор Костюк: «Витримали натиск суперника та забили свій м’яч»

Ігор Костюк: «Витримали натиск суперника та забили свій м’яч»

Наставник юнацької команди «Динамо» Ігор Костюк прокоментував домашню гру своїх підопічних проти полтавської «Ворскли» та мінімальну перемогу киян з рахунком 1:0:

- Вийшла насичена гра. В принципі, ми очікували, що матч буде саме таким. Нашим планом на гру було витримати натиск суперника, тому що вони зазвичай дуже агресивно починають поєдинки. Ми витримали, забили свій м’яч, крім того, у другому таймі у нас теж було багато моментів, коли ми контратакували та коли гра пішла на зустрічних курсах. Ми атакували гостріше, але, на жаль, не забили свої м’ячі, втім, довели матч до перемоги.

- Наскільки ця перемога була важливою в емоційному плані після двох нічиїх?

- Ми розмовляли з хлопцями про те, що сьогодні буде важкий і важливий матч, тож потрібно здобути три очки, тому що вже втратили кілька залікових пунктів, двічі зігравши унічию. Не ставили завдання здобути перемогу за будь-яку ціну. Гравці прогресують і потрохи починають розуміти, на яких швидкостях, з якою агресією, з якою самовіддачею вони повинні працювати. Наші суперники у юнацькій першості грають футболістами 2004-го року народження – майже всі використовують усіх п’ятьох гравців цього віку, а ми граємо виконавцями, які на 1-2 роки молодшими. Для них боротьба і напруження, які присутні у наших матчах, – запорука їхнього зростання і крок уперед в кар’єрі.

- Нещодавно у вас був День народження. Чи можна вважати цю перемогу подарунком команди для вас?

- Ні, подарунок – це коли гра день у день. День народження вже минув, і продовжилися трудові будні (посміхається).

- Прокоментуйте повернення і гру Янчишина після травми?

- Назар пройшов реабілітацію, він добре працює на тренуваннях, тому ми дали йому можливість вийти на поле у матчі з «Ворсклою». Сьогодні він додав нам швидкості, але, звісно, ігровий тонус залишає бажати кращого. Видно, що він ще погано орієнтується на полі, але бажання у Назара є, і, думаю, його гра буде покращуватися.

- Після того, як «Динамо» не реалізувало велику кількість моментів, чи не було у вас побоювання, що за хиткого рахунку 1:0 на вашу користь, «Ворскла» могла відігратися?

- Звичайно, побоювання було, адже ми знаємо, що футбол – така гра, коли не забиваєш ти – забивають тобі. Але добре, що ми надійно зіграли і не дали можливості і шансів супернику відзначитися.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер