Ігровий цикл 1-го іспанського збору. Цікаві спостереження

Найбільшою стала перемога над другим складом клубу Бундесліги «Борусія» (Менхенгладбах) – 5:1.

Єдиної поразки динамівці зазнали у спарингу з учасником плей-оф нинішньої Ліги чемпіонів ФК «Базель 1893» – 2:3.

У перших таймах наші гравці спромоглися в шести матчах забити три м'ячі, а решту вісім відправили у сітку воріт суперників після перерви.

Перший гол на цьому зборі забив Андрій Ярмоленко (52-а хвилина, матч із «Борусією-2»), останній записав на свій рахунок Олег Гусєв (70-а, поєдинок проти ФК «Альхесірас»).

Перший та останній голи у спаринговій серії динамівці пропустили з пенальті (у грі з «Борусією-2» на 64-й хвилині, з «Базелем» на 89-й).

Найкращим снайпером команди на першому іспанському зборі став польський нападник Лукаш Теодорчик, який забив чотири м'ячі.

Серед захисників найбільшу результативність продемонстрував хорват Домагой Віда, який двічі (обидва рази в перших таймах) поцілив у ворота суперників.

Олександр Рибка та Артур Рудько голів на цьому зборі не пропускали.

Олександр Шовковський уперше на зборах пропустив три м'ячі лише за 22 ігрові хвилини.

Андрій Цуріков виявився єдиним із 26 футболістів, який провів повністю весь матч (з ФК «Альхесірас»).

Уперше пройшов збори з головною командою клубу півзахисник Сергій Мякушко, відкривши лік своїм забитим голам на 68-й хвилині гри з південнокорейським «Сувон Самсунг Блу Вінгз».

Капітанську пов'язку під час матчів одягали Олександр Шовковський, Андрій Ярмоленко, Олег Гусєв, Александар Драгович та Бетао.