Підсумки лютого: готувалися в Іспанії, пройшли іспанців

Традиційно на офіційному клубному сайті «Динамо» підбиваються підсумки минулого місяця. Перша клубна команда в лютому успішно виступила в Кубку УЄФА, вийшовши до 1/8 фіналу. Паралельно до старту в другій частині сезону готувалися «Динамо-2» і молодіжний склад. Втім, про все по порядку...

1 лютого
- 20-річний нападник бразильського «Крузейро» Гільєрме підписав п'ятирічний контракт із «Динамо». Гільєрме став динамівцем у результаті обміну на форварда Клебера, який належав киянам, плюс грошова компенсація.

2 лютого - Франк Теміле - призер чемпіонату Африки (U-20). Збірна Нігерії, у складі якої виступав динамівець, завоювала бронзові нагороди і кваліфікувалася до фінального турніру молодіжного чемпіонату світу, який відбудеться цього року в Єгипті.

2 лютого - «Динамо-2» вилетіло до Кіпру, де продовжить підготовку до другої частини сезону.

2 лютого
- Динамівці Шовковський, Михалик, Несмачний, Алієв, Кравченко та Мілевський викликані до збірної України для участі в «Турнірі чотирьох» на Кіпрі.

3 лютого - Після чотириденного перебування в Києві, делегація «Динамо» вирушила до Іспанії, де в період з 3-го по 15-е лютого проведе навчально-тренувальний збір.

5 лютого - Товариський матч. «Динамо» (молодіжний склад) - ЦСКА - 1:2.

6 лютого - На Кіпрі в першій контрольній зустрічі «Динамо-2» зіграло зі «Слованом» внічию 2:2. У складі нашої команди відзначилися Д.Єременко і Петров.

6 лютого
- В Іспанії в контрольній зустрічі «Динамо» перемогло «Рубін» 1:0. Гол на 80-й хвилині забив Алієв.

7 лютого - «Динамо» (молодіжний склад) вилетіло до Кіпру, де продовжить підготовку до другої частини сезону.

8 лютого - В грі з «Рубіном» Пап Діакате отримав травму. Лікарі констатували, що захиснику необхідна операція. Передбачуваний термін реабілітації - до напівроку.

9 лютого - До закінчення сезону на правах оренди за «Динамо» виступатиме Малхаз Асатіані.

9 лютого - Товариський матч. «Динамо» - «Спарта» - 2:0. Голи забили Нінкович і Діого Рінкон.

9 лютого - Товариський матч. «Динамо-2» - «Яблонець» - 1:1. Гол у складі «Динамо-2» на рахунку Чепілова.

9 лютого - Товариський матч. «Динамо» (молодіжний склад) - «Аполлон» (молодіжний склад) - 10:0. Голи забивали Білала - 3, Гриппа - 2, Дудченко, Сокуренко, Макаренко, Малин, Іванющенко.

10 лютого - Молодіжна збірна України зіграла два матчі зі збірною Туреччини. У першому поєдинку, який закінчився з рахунком 2:2, взяли участь динамівці Загладько, Сахневич, Фартушняк і Ярмоленко. В другому матчі українці перемогли 2:1. Цьому посприяли динамівці Морозюк, Зозуля, Фартушняк і Родіна.

10 лютого - Збірна України на міжнародному турнірі на Кіпрі перемогла Словаччину 3:2. Динамівці Шовковський, Михалик, Несмачний, Алієв та Мілевський провели на полі всі 90 хвилин, а Кравченко вийшов у стартовому складі та був замінений у середині другого тайму. Переможний гол із пенальті на 83-й хвилині матчу забив Мілевський.

11 лютого - Фінн Єременко, хорват Вукоєвич і марокканець Ель Каддурі зіграли за свої збірні в товариських матчах. Також у кваліфікації Кубка світу-2010 збірна Узбекистану поступилася Бахрейну 0:1. Шацьких зіграв у поєдинку останні 35 хвилин.

12 лютого - Контрольний матч. «Динамо» (молодіжна команда) - МЕАП - 2:2. М'ячі у киян на рахунку Дудченка і Малина.

12 лютого - Контрольний матч. «Динамо» - «Есб'єрг» - 0:0.

13 лютого - Півзахисник Шахір Бельгазуані на правах оренди до кінця сезону 2008/09 виступатиме за клуб швейцарської суперліги «Ксамакс» з міста Невшатель.

13 лютого - Контрольний матч. «Динамо-2» - «Віхрен» (Болгарія) - 0:3.

14 лютого - Контрольний матч. Динамо» (Київ) - «Динамо» (Москва) - 1:1. Гол у киян на рахунку Кравченка.

15 лютого - «Динамо» повернулося до Києва, де продовжить готуватися до матчів з «Валенсією».

18 лютого - Кубок УЄФА. 1/16 фіналу. Перший матч. «Динамо» - «Валенсія» - 1:1. М'яч у динамівців забив Мілевський.

19 лютого - одному з найкращих захисників в історії «Динамо» і успішному тренеру Анатолію Дем’яненку виповнилося 50!

19 лютого
- Контрольний матч. «Динамо» (молодь) - збірна Шотландії (U-18) - 2:0. М'ячі у динамівців забили Сокуренко та Оздоєв.

20 лютого - Делегація «Динамо» вирушила до Іспанії, де після чотириденного збору зіграє в Кубку УЄФА проти «Валенсії».

20 лютого - Контрольний матч. «Динамо-2» - ФК «Макаров» - 2:0. Голи у динамівців на рахунку Чепілова і Тотадзе.

20 лютого - Приємна новина прийшла з сім'ї багаторічного гравця і капітана «Динамо» Олександра Шовковського. Дружина Олександра, Ольга Альонова, народила доньку!

22 лютого - «Динамо» і «Крилья Совєтов» різними складами провели два контрольні матчі. В першому сильнішими виявилися кияни (1:0, гол забив Ярмоленко), а в другому самарці - 2:0.

23 лютого
- На завершальний збір до Кіпру вирушила команда «Динамо-2».

26 лютого
- Контрольний матч. «Динамо-2» - «Бананц» - 1:0. М'яч забив Малин.

26 лютого
- Контрольний матч. «Динамо» (молодіжний склад) - ЦСКА - 0:1.

26 лютого
- Кубок УЄФА. 1/16 фіналу. Повторний матч. «Динамо» - «Валенсія» - 2:2. Динамівці за сумою двох зустрічей вийшли до 1/8 фіналу Кубка УЄФА, де зустрінуться з «Металістом»!