Підсумки кваліфікації на Євро-2020: Беньямін Вербич

На етапі жеребкування збірна Словенії опинилася в четвертій корзині і потрапила в групу «G», де також виступали збірні Польщі, Австрії, Північної Македонії, Ізраїлю та Латвії. Перші дві команди в групі отримували путівку на Євро-2020.

Оскільки Словенія потрапила в досить рівну групу, де головним фаворитом виглядала збірна Польщі, команда цілком могла претендувати на путівку на Євро-2020. Ключовими для словенців були поєдинки проти Австрії і Північної Македонії, які вони провели вкрай невдало - одна нічия і три поразки.

Протягом усього відбору Вербич був беззаперечним гравцем основного складу, відігравши у 8 з 10 матчів (два поєдинки влітку він пропустив через травму). Беньямін використовувався в збірній зліва в атаці, але в поєдинках у листопаді проти Латвії і Польщі грав справа.

Найкращим поєдинком у виконанні вінгера «Динамо» є домашній матч проти Ізраїлю - Вербич оформив дубль, при чому вирішальний м'яч забив на 90-й хвилині, тим самим принісши перемогу своїй команді.

Усього у відборі до Євро-2020 Вербич провів 8 матчів (638 хвилин), забив 2 голи (Ізраїлю) і отримав 2 жовті картки (Ізраїль, Латвія).

З Вербичем у складі збірна Словенії: 3 перемоги, 2 нічиїх, 3 поразки. Різниця м'ячів - 11:10.

За підсумками відбору збірна Словенії посіла 4 місце у своїй групі і залишилася за бортом турніру.

Відбірний етап тривав із березня по листопад 2019 року. Збірна Словенії провела 10 поєдинків:

21.03.2019. Ізраїль - Словенія - 1:1 (Вербич - 90 хвилин)

24.03.2019. Словенія - Північна Македонія - 1:1 (Вербич - 84 хвилини)

7.06.2019. Австрія - Словенія - 1:0 (не грав через травму)

10.06.2019. Латвія - Словенія - 0:5 (не грав через травму)

6.09.2019. Словенія - Польща - 2:0 (Вербич - 64 хвилини)

9.09.2019. Словенія - Ізраїль - 3:2 (Вербич - 90 хвилин, 2 голи, 1 жк)

10.10.2019. Північна Македонія - Словенія - 2:1 (Вербич - 65 хвилин)

13.10.2019. Словенія - Австрія - 0:1 (Вербич - 69 хвилин)

16.11.2019. Словенія - Латвія - 1:0 (Вербич - 90 хвилин, 1 жк)

19.11.2019. Польща - Словенія - 3:2 (Вербич - 86 хвилин)