IV Меморіал Щанова. «Динамо» U-19 – ФК «Бровари» – 4:1

IV Меморіал Щанова. «Динамо» U-19 – ФК «Бровари» – 4:1

Найцікавіші події у грі сталися в другій половині першого тайму. Чудовим ударом із кута воротарського майданчика нашу команду вивів уперед Владислав Примак, але вже за хвилину гості зусиллями Воробея відновили рівновагу.

Утім, ця неприємність лише розлютила нашу команду. Не давши супернику порадіти забитому м'ячу, підопічні Олексія Герасименка з різницею у дві хвилини не лише вийшли вперед, але й зміцнили свою перевагу. Спочатку Мирослав Токарський, отримавши відмінний пас із глибини поля, прицільно та красиво спрямував м'яча за недосяжною для воротаря траєкторією в праву «дев'ятку». Відразу після цього «біло-сині» провели ще одну результативну атаку, в завершальній стадії якої Максим Казаков класно вивів Олексія Щебетуна на ударну позицію, і той із меж штрафного майданчика не залишив шансів воротарю броварчан.

Після перерви Олексій Герасименко замінив більшу частину своїх футболістів, надавши ігрову практику всім заявленим гравцям. Гості намагалися більше контролювати м'яча, але це якщо їм і вдавалося, то лише епізодами. Забивати ж м'ячі продовжили динамівці. Вийшовши на заміну, Вадим Петров чудово виконав стандарт із району правого кута штрафного майданчика, закрутивши м'яча точно в кут воріт. Трохи пізніше зі штрафного вже з протилежного флангу той же Петров поцілив у поперечину!

Команда «Динамо» U19 провела звітну гру в наступному складі: 12. Зеленський (1. Архангельський, 46), 18. Тимчик, 13. Семілітко (3. Рогожкін, 46), 5. Примак (Карташов, 47), 4. Оджукву, 17. Мілютін (11. Нечай, 58), 8. Казаков, 15. Бойко (14. Ковбаса, 46), 2. Сухомлинов (10. Книш, 58), 7. Токарський (16. Петров, 46), 9. Щебетун (6. Романчук, 46).

Голи: Примак (27), Токарський (29), Щебетун (31), Петров (60) – Воробей (28).

Наступний, четвертий тур Меморіалу Щанова, «Динамо» U-19 пропускає, а в п'ятому зіграє проти ФК «Музичі». Як і всі матчі за участю динамівської команди, цей поєдинок також пройде в манежі клубної бази. Він відбудеться у п'ятницю, 21-го лютого, й розпочнеться о 10.00.

© www.fcdynamo.kiev.ua

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер